user_mobilelogo

Центр розвитку ініціатив "ІнСорс" розпочинає планувати свою роботу на 2019 рік.Дуже хочемо, щоб наша діяльність у цьому році була дійсно корисною та потрібною для багатьох, а тому просимо Вас запропонувати, що саме для Вас було б цікаво, в яких заходах Ви б хотіли взяти участь. Також ми будемо раді, якщо Ви долучатися до діяльності ГО «ІнСорс». З нами Ви матимете можливість реалізувати свої ідеї та задуми, а наша команда підтримає Вас та допоможе.

Протягом 2018 року команда ГО «ІнСорс» наполегливо працювала і ось прийшов час підводити підсумки, а тому представляємо до Вашої уваги наш річний звіт.

Отже, за цим посиланням insource.com.ua/images/zvit_InSource_2018.pdf Ви можете ознайомитися з нашими напрацюваннями за минулий рік

Якщо ж Ви хотіли б отримати друкований примірник нашого річного звіту, напишіть нам тут або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Дякуємо кожному, хто долучився до організації святкового заходу, і всім, кого не злякала погода і хто був сьогодні разом з нами на гостинах у Святого Миколая🎅
  Сподіваємося, що й для Вас, як і для нас, передріздвяний ярмарок виявився веселим, цікавим і теплим:)
  Зі святом, друзі🎄🎅